29 stycznia 2017 – 4 Niedziela Zwykła

Błogosławieni jesteśmy, którzy nie widzieliśmy Pana, a wierzymy w Niego. Jesteśmy naznaczeni Bożym błogosławieństwem, gdy zgromadzeni na liturgii eucharystycznej słuchamy słowa Bożego i karmimy się Ciałem Chrystusa. Jesteśmy błogosławieni, którzy zostaliśmy wezwani na ucztę Baranka.

Serdecznie zapraszamy w dzisiejszą niedzielę o godz.17.00 na wspólne kolędowanie.  Oprawę artystyczną naszego spotkania zapewnią: aktor Kuba Abrahamowicz i muzyk Janusz Kohut oraz Parafialny Chór. Nie będzie Mszy św. o godz. 17:00.

Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na adorację w niedzielę 5 lutego od 13.30 do 17.00  Polecamy w modlitwie Kościół, Ojczyznę i Narody Europy.

W czwartek obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego. Zapraszamy do udziału we Mszy świętej. Honorowa Straż NSPJ spotyka się o godz.15.45 w salce przy ulicy Schodowej.

Kancelaria w tym dniu nie będzie czynna.

W naszej Katedrze dzieci będą błogosławione indywidualnie przez kapłana w każdą niedzielę, bezpośrednio po zakończeniu Mszy św. o godz. 11.00 i 12.30 przed ołtarzem.

Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia odbywają się w każdy piątek o godz. 15.00, a Rozmowy z Jezusem o godz. 19.00.

Kończy się okres Bożonarodzeniowy i tym samym zakończyły się odwiedziny kolędowe w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za przyjęcie kapłanów w Waszych domach i za złożone ofiary.

Biskup pomocniczy Piotr Greger i redaktor radia diecezjalnego ks. Jacek Pędziwiatr zapraszają na Rozmowę poświęconą do katedry św. Mikołaja w Bielsku-Białej w najbliższy wtorek 7 lutego o godz. 19:00. Rozmówcy podejmą temat nieznanej symboliki kościoła, a do ich rozmowy mogą się przyłączyć poprzez pytania i własne uwagi wszyscy słuchacze. Zachęcamy do udziału w pierwszej z cyklicznych Rozmów poświęconych naszej katedry.