UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 16 kwietnia 2017

UROCZYSTOŚĆ ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 16 kwietnia 2017 r.

Świadkowie pustego grobu nie potrafią milczeć wobec Cudu Zmartwychwstania. Dzielą się z nami wielkanocną radością, która umacnia naszą wiarę. Warto, byśmy sami zachwycili się pustym grobem Jezusa. Żeby tak się stało, trzeba go „ujrzeć i uwierzyć”.

Uroczyste Nieszpory o godz. 18.30

Msza św. o godz. 17.00 i o 19.00

Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia odbywają się w każdy piątek o godz. 15.00, a Rozmowy z Jezusem o godz. 19.00.

Jerycho Różańcowe w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli 19 kwietnia w godz. 18.00 do 7.00. Msza św. będzie odprawiona o północy. W parafii katedralnej modlitwa będzie kontynuowana 20 kwietnia od godz. 9.00 do 18.00

Serdeczne podziękowanie kierujemy pod adresem wszystkich, którzy ofiarą, darem serca, pracą i służbą wsparli parafię katedralną i przyczynili się do pięknego przeżycia Świąt Paschalnych.

V Piesza Pielgrzymka Diecezjalna do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach odbędzie się od 30 kwietnia do 3 maja 2017 r. Zapisy za pośrednictwem strony internetowej www.faustyna.bielsko.pl i w księgarni św. Rity ul. Traugutta 13.

W Niedzielę Miłosierdzia Kościół w Polsce wspiera potrzebujących w Syrii. Ofiary będą zbierane do puszek przed kościołem po Mszy świętej.

Foto: MK