14 maja – V Niedziela Wielkanocna

Jedyną drogą, prawdą i życiem jest dla nas Jezus Chrystus. Zbawiciel przypomina nam dziś, że tylko pójście za Nim zaprowadzi nas na spotkanie z Bogiem Ojcem. Prośmy, w czasie tej Mszy świętej, o umocnienie naszej wiary w Syna Bożego, który wskazuje nam drogę do Ojca.

  • W dzisiejszą niedzielę w naszej parafii dzieci przystępują do I Komunii świętej. Módlmy się o Boże Błogosławieństwo dla rodzin uczestniczących w tej Uroczystości.
  • Od poniedziałku w naszej parafii Biały tydzień z udziałem dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszamy o godz. 18.00 na nabożeństwa majowe.
  • W sobotę 20 maja o godz. 8.30 udajemy się na pielgrzymkę dziękczynną do Kalwarii Zebrzydowskiej.
    Msza św. o godz. 17.00,  19.00 i 20.00 dla środowiska akademickiego.
  • Jerycho Różańcowe w kościele pw. Św. Andrzeja Boboli 15 maja w godz. od 18.00 do 7.00. Msza św. będzie odprawiona o północy. W parafii katedralnej modlitwa będzie kontynuowana 16 maja od godz. 9.00 do godz. 18.00. 
  • We wtorek 16 maja o godz. 10.00 księża jubilaci pod przewodnictwem ks. bpa Tadeusza Rakoczego podziękują w czasie Mszy świętej za dar srebrnego jubileuszu kapłaństwa. Zapraszamy także wiernych do udziału w tym dziękczynieniu. 
  • Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia odbywają się w każdy piątek o godz. 15.00, a Rozmowy z Jezusem o godz. 19.00. 
  • Intencje mszalne na rok 2018 będą przyjmowane we wrześniu. 
  • W dzisiejszą niedzielę darem materialnym przed kościołem możemy wesprzeć nasze diecezjalne radio „Anioł Beskidów”.
X