25 czerwca – XII Niedziela Zwykła

Zależności od innych ludzi, które zewsząd nas dotykają, mogą zniekształcić obraz wspólnoty Kościoła oraz paraliżować nasze życie. W wyniku tego można popaść w zniechęcenie, strach i lęk. Dziś Jezus do nas mówi: „Nie bójcie się ludzi”. Chrystus chce zupełnie innej wspólnoty. Pragnie wspólnoty, w której jeden dla drugiego jest wsparciem.

• Msza św. o godz. 19.00 i 20.00.
  • W środę 28 czerwca o godz. 18.30 udziałem we Mszy św. rozpocznie się spotkanie z ks. Lucjanem Bielasem, który następnie poprowadzi wykład z historii kościoła o życiu i działalności św. Piotra i Pawła. Serdecznie zapraszamy.
  • W czwartek 29 czerwca w Uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła zapraszamy na Msze św. o godz. 7.00, 8.00, 9.00, 17.00 oraz 18.30. W tym dniu nie będzie czynna kancelaria.
  • W sobotę 1 lipca w kościele w Rajczy odbędzie się koronacja obrazu Matki Bożej Miłosierdzia-Kazimierzowskiej.
  • W okresie wakacyjnym nie będzie Mszy św. o godz. 9.00 w tygodniu i o godz. 17.00 w niedzielę.
  • Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia odbywają się w każdy piątek o godz. 15.00, a Rozmowy z Jezusem o godz. 19.00.