16 lipca – XIV Niedziela Zwykła

„Siewca wyszedł siać” – mówi Jezus w przypowieści dzisiejszej Ewangelii. Pan Bóg sieje ziarno – słowo Boże. Od każdego z nas zależy, czy wsłuchując się uważnie w wypowiadane do nas słowo i przyjmując je, uczynimy z naszego życia żyzną glebę, na której słowo będzie mogło przynosić plon.

Msza św. o godz. 19.00 i 20.00.

• W okresie wakacyjnym nie będzie Mszy św. o godz. 9.00 w tygodniu i o godz. 17.00 w niedzielę.
  • Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia odbywają się w każdy piątek o godz. 15.00, a Rozmowy z Jezusem o godz. 19.00.
  • Trwają prace naprawcze na cmentarzu przy ul. Grunwaldzkiej. Remontowane jest pokrycie dachu arkad i częściowo wymieniana jest więźba dachowa. Zdołaliśmy także zmienić lokalizację kontenerów na śmieci. Obecne ustawienie kontenerów przy ulicy Wita Stwosza, a także za bramą główną nie powoduje blokowania przejścia aleją cmentarną.