27 sierpnia 2017 – 21 niedziela zwykła

27.08.2017 r.

Jezus pyta dzisiaj: „Za kogo Mnie uważacie?”. Zapewne każdy z nas mógłby udzielić wielu odpowiedzi: przecież Jezus to Bóg, Mesjasz, Baranek Boży, Zbawiciel świata… Tak, to prawda, ale kim dla nas jest Jezus osobiście? Jakie miejsce zajmuje w naszym życiu i czy w ogóle uważamy Go za rzeczywistą osobę, w dodatku mającą wpływ na nasze życie?

• Straż Honorowa NSPJ zaprasza na spotkanie w czwartek, 31 sierpnia, o godz. 16.00 do salki przy ul. Schodowej. Po spotkaniu adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Od piątku, 1 września, wznawiamy odprawianie Mszy św. w tygodniu o godz. 9.00, a w niedzielę o godz. 17.00. W tym dniu przypada 78 rocznica wybuchu II wojny światowej. Jest to także pierwszy piątek miesiąca. Dodatkowa Msza św. o godz. 17.00, a spowiedź od godz. 16.30.
  • W sobotę, 2 września, kolejne nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca o godz. 17.30.
  • W przyszłą niedzielę, 3 września, Wspólnota Nieustającego Różańca będzie prowadziła adorację Najświętszego Sakramentu w intencjach Kościoła i Ojczyzny w godz. od 13.30 do 17.00.
  • W poniedziałek, 4 września, rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Uroczysta Eucharystia dla dzieci, młodzieży i nauczycieli będzie celebrowana o godz. 8.00.