Tydzień z Ewangelią 2017

W dniach 23 września – 8 października 2017 r. trwać będzie XVI Tydzień z Ewangelią pod hasłem IDŹ NA CAŁOŚĆ. Wydarzenie zainaugurujemy Jubileuszem Ruchów Charyzmatycznych, który odbędzie się w sobotę 23 września br. w kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej (rozpoczęcie o godzinie 10:00). W ramach Tygodnia z Ewangelią odbędą się niedziele ewangelizacyjne, rekolekcje parafialne, katechezy, ewangelizacje uliczne, spotkania, świadectwa, koncerty i wiele innych inicjatyw.

Serdecznie zapraszamy na koncert ewangelizacyjny w którym wystąpią: Tau, Bęsiu, Dj Yonas, Anti Babylon System. Koncert odbędzie się w środę, 27 września br., o godzinie 18:00 w Clubie RudeBoy w Bielsku-Białej, ul.1 Maja 20. WSTĘP WOLNY!