Pozdrowienia z Tanzanii

Misjonarz ks. Arkadiusz Nowak, który w czerwcu odwiedził parafię katedralną w Bielsku-Białej, od ponad miesiąca przebywa już wśród swoich afrykańskich parafian. Z entuzjazmem i radością podejmuje posługę w masajskiej parafii, którą – jak zawsze – nazywa swoim domem.

Ks. Arkadiusz Masajów, wśród których pracuje jako kapłan od lat, zawsze nazywa „Swoimi”. Traktuje ich jak prawdziwy dobry pasterz swoje owce: z nimi właśnie przeżywa wszystkie radości , uniesienia, często także podejmuje wysiłek, wspólnie pokonują problemy i trudności, których niemało przynosi każdy afrykański dzień.
Dzieląc się z nami krótką relacją na temat obecnego czasu w Ngorongoro ks. Arkadiusz przekazuje wszystkim przyjaciołom z bielskiej parafii katedralnej serdeczne pozdrowienia i słowa wdzięczności za modlitwy i okazaną pomoc materialną. Zapraszamy do obejrzenia tej filmowej korespondencji z Tanzanii, a także do modlitwy w intencji ks. Arkadiusza i tych, którym głosi Ewangelię.