Katedralne kolędowanie

Już po raz drugi zapraszamy do katedry w niedzielę, 28 stycznia, o godz. 16.30 wszystkie grupy parafialne oraz wszystkich parafian na spotkanie bożonarodzeniowe.
Z wielką radością przywitamy każdego, kto czuje się związany z naszą parafią katedralną. Zaproszenie kierujemy do Sióstr de Notre Dame i Sióstr Służebniczek NMP, Franciszkańskiego Trzeciego Zakonu Świeckich, Honorowej Straży NSPJ, Duszpasterstwa Akademickiego, Róż Różańcowych, Apostolstwa Dobrej Śmierci, Oazy Dzieci Bożych, Młodzieży, Ministrantów, Lektorów, Rodziny Radia Maryja, Zespołu Charytatywnego, Chóru, Neokatechumenatu.
Oprawę artystyczną naszego spotkania zapewnią: muzyk i wykonawca wielu przebojów Jacek Stachursky, dziecięca Kapela Beskidek oraz nasz Chór Katedralny pod dyrekcją Tadeusza Czerniawskiego.