Ekstremalna Droga Krzyżowa

Rozpoczęcie

Zaczynamy 7 kwietnia o godzinie 18.00 mszą św. w Katedrze św. Mikołaja w Bielsku-Białej.

Informacje o zapisach

Zapisy od 1 marca na stronie głównej EDK (EDK Trzy Krzyże)

Kalendarium naszej EDK przedstawia się następująco:
23 marca (czwartek) o 19:00 w katedrze św. Mikołaja mamy spotkanie organizacyjne. Opowiemy o wszystkim, co wiąże się z naszą trasą.
31 marca (piątek) o 20.00 idziemy na małą EDK (próba generalna 😉 z kościoła w BB Lipniku na Hrobaczą Łąkę. Plus jest taki, że to będzie dokładnie fragment (chyba najtrudniejszy) naszej głównej EDK.
7 kwietnia (piątek): o 17.00 rusza Droga Krzyżowa ulicami Bielska-Białej. Zaczyna się w kościele NSPJ przy dworcu PKS i kończy w katedrze. Jej uwieńczeniem będzie Msza św., która będzie jednocześnie rozpoczęciem naszej EDK. Po niej (ok. 19.30) ruszamy w Drogę.
Chcecie wiedzieć coś jeszcze? Zobaczcie na www.facebook.com/bielsko.katedra.edk  A jeśli komuś brak cierpliwości można esemesować lub dzwonić: 602 767 786 lub 603 857 012.