18 czerwca – XI Niedziela Zwykła

We wspólnocie Kościoła uwielbiamy Boga za dzieło paschalne Jezusa Chrystusa. Łączymy nasze wołanie z głosem całego stworzenia i hymnem Świętych, którzy stoją przed tronem Baranka. Niech nasze uczestnictwo w liturgii eucharystycznej będzie wyrazem uwielbienia Boga za dzieło stworzenia i misterium odkupienia.

• Msza św. o godz. 17.00, 19.00 i 20.00 dla środowiska akademickiego.
  • Zapraszamy na nabożeństwa do NSPJ o godz. 18.00. Procesje Bożego Ciała w miarę możliwości urządzamy do czwartku włącznie. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów.
  • Nabożeństwa do Bożego Miłosierdzia odbywają się w każdy piątek o godz. 15.00, a Rozmowy z Jezusem o godz. 19.00.
  • We środę 21 czerwca zapraszamy na kolejną Rozmowę Poświęconą, którą poprowadzi ks. Jacek Pędziwiatr z ks. Biskupem Piotrem Gregerem.
  • W piątek na Mszy świętej o godz. 8.00 odbędzie się zakończenie roku szkolnego. O godz. 7.30 zapraszamy do sakramentu pokuty.
  • Krucjata Różańcowa i Wspólnota Nieustającego Różańca zaprasza na pokutny marsz różańcowy w intencji Ojczyzny w sobotę 24 czerwca. Początek o godz. 15.00 w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku-Białej.
  • Wyrazy wdzięczności i serdeczne podziękowania składamy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie procesji Bożego Ciała. Dziękujemy Panu organiście i naszemu chórowi parafialnemu, rodzicom i dzieciom sypiącym kwiaty. Bóg zapłać wszystkim służbom z naszej katedry i tym, którzy przez swoją ofiarę, wysiłek i staranie upiększyli to szczególne święto.