29 października – 5 listopada 2017

NIEDZIELA 29 października 2017
30 NIEDZIELA ZWYKŁA
06:00 Za Parafian
08:00 Dziękczynna, w intencji Ryszarda z prośbą o łaskę zdrowia i Boże błogosławieństwo dla jego rodziny oraz Zbigniewa i rodziny Kuczyńskich
09:30 Dziękczynna, w intencji Barbary i Marka Rosegnal z okazji 35 rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie, łaski i Bożą opiekę
11:00 Dziękczynna, w intencji Jadwigi i Franciszka Herzyków z okazji 50 rocznicy ślubu, z prośbą o zdrowie, łaski i Bożą pomoc
12:30 Dziękczynna, w intencji Kacpra Postawy z okazji 1 rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej
17:00 Za śp. Władysława Oskwarka w 20 rocznicę śmierci
19:00 Za śp. Elżbietę Sopiak w 1 rocznicę śmierci i Tadeusza Serwina z okazji imienin
20:00 Za śp. Annę Pachny (od Sylwii z rodziną)

PONIEDZIAŁEK 30 października 2017
07:00 Za śp. Edwarda Płaza w 4 rocznicę śmierci
08:00 Za śp. Tadeusza Lutaka w 7 rocznicę śmierci
09:00 Za śp. Stanisława Zubra – greg.
18:30 Za śp. Grażynę Lewandowską (od Alicji z rodziną)
18:30 Za śp. Marię, Jana i Michała Wiktorów

WTOREK 31 października 2017
07:00 Za śp. Stanisława Zubra – greg.
08:00 Za śp. Stanisławę Mynarską (od Jolanty i Beaty Tymich)
09:00 Za śp. Jadwigę Męcner (od Janiny, Małgorzaty i Krystyny)
18:30 Za śp. Annę Pachny (od Sebastiana z rodziną)

ŚRODA 1 listopada 2017
UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
07:00 Za Parafian
08:00 Za śp. Jana w 17 rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny Zieleźnik
09:30 Za śp. Marię Śliwka, rodziców z obojga stron, Stefanię Kucharczyk, Jana Krawczyka oraz Franciszka Szymczaka
11:00 Za śp. Stanisława Zubra – greg.
12:30 Za śp. Michalinę Górną (od rodziny Jakubców)
14:00 Msza św. na Cmentarzu (za zmarłych spoczywających)
19:00 Za śp. Annę Pachny (od córki Bożeny z rodziną)

CZWARTEK 2 listopada 2017
WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH
07:00 Za zmarłych z rodzin Kaczmarczyków i Kapów
08:00 Za śp. Zofię i Nikifora oraz dusze w czyśćcu
09:00 Za zmarłych z rodzin Szostaków i Piekarskich
17:00 Za zmarłych z rodziny Drebotów
18:30 Za śp. Elżbietę i Józefa Pytlów, Romana i Stanisława Koniorczyka

PIĄTEK 3 listopada 2017
07:00 Za śp. Stanisława Zubra – greg.
08:00 Za dusze w czyśćcu
08:00 Za śp. Stanisławę Mynarską (od Wspólnoty „Nowy Lud”)
09:00 Za śp. członków Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i zmarłych z ich rodzin
18:30 Za śp. Franciszka Krzyżaka (od żony i córki)
18:30 Za śp. Annę i Alojzego, Alicję i Jerzego oraz Zbigniewa i Dorotę Bierowiec

SOBOTA 4 listopada 2017
Wspomnienie Św. Karola Boromeusza, biskupa
07:00 Za śp. Józefa Czadera (od koleżanek z firmy „Aripol”)
07:00 Za śp. Stanisława Zubra – greg.
08:00 Za zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych
09:00 Za śp. Karola oraz Balbinę i Marię (od córki Lucyny z rodziną)
09:00 Za śp. Karinę Szematowicz i Stefanię Murańską
18:30 Intencja wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP

NIEDZIELA 5 listopada 2017
31 NIEDZIELA ZWYKŁA
06:00 Za śp. Stanisława Zubra – greg.
08:00 Za śp. Elżbietę Sewiło w 4 rocznicę śmierci
09:30 Dziękczynna, w intencji Onufrego Damka z okazji 18 rocznicy urodzin, z prośbą o zdrowie, laski i dary Ducha Świętego
11:00 Za Parafian
12:30 Za śp. Marię Siwiec w rocznicę śmierci
17:00 W intencji Ojca świętego Franciszka, kapłanów, sióstr zakonnych oraz członków Róż Różańcowych, zwłaszcza Róży Św. Józefa
19:00 Za śp. Janinę Wajdzik, Czesława Kłaptocza, Józefę Pawlik i Mariana Harańczyka
20:00 Za śp. Annę Pachny (od Justyny z rodziną)

X